X

19

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری، عصر روز یکشنبه 16 شهریورماه 99، جلسه مشترکی با حضور اعضای هیئت مدیره کانون و هیئت های اجرایی و نظارت پروژه گلچین در محل کانون برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، ابتدا نماینده هیئت اجرایی پروژه گلچین درخصوص روند اجرای پروژه ساخت و ساز این بنا، از ابتدا تاکنون توضیحاتی ارائه داد وهمچنین اظهار کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی تا مرحله سقف هفتم به همراه اجرای دیوارهای برشی و راه پله ها انجام شده و پیش بینی می شود حداکثر ظرف یک ماه آینده سقف آخر به همراه خرپشته ساختمان نیز اجرا گردیده و عملیات اجرایی اسکلت ساختمان به اتمام برسد.

در ادامه مهندس دادخواه، رئیس کانون درخصوص اقدامات انجام شده در مورد املاک کانون و وضعیت فعلی آنها توضیحاتی ارائه داد.

وی ضمن تشکر از زحمات هیئت اجرایی پروژه گلچین اظهار داشت: جهت حفظ حقوق کارشناسان محترم کانون، علاوه بر اقدامات صورت گرفته درخصوص احداث پروژه اداری گلچین، عملیات ساخت دفاتر نمایندگی کانون در شهرستان های فیروزآباد، لامرد و کازرون نیز در دستورکار هیئت مدیره قرار گرفت که خوشبختانه پس از اخذ پروانه ساختمانی، عملیات اجرایی ساختمان نمایندگی شهرستان های فیروزآباد و لامرد آغاز گردیده است. لیکن بدلیل تاخیراتی که در اخذ پروانه ساختمانی کازرون پیش آمده هنوز عملیات اجرایی آن شروع نگردیده و هم اکنون با اخذ پروانه ساختمانی در شرف انعقاد قرارداد مدیریت ساخت با پیمانکار هستیم.

دو فقره از املاک و اراضی شهر شیراز نیز مشکلاتی داشتند که الحمدالله در خصوص زمین صنایع این مشکلات با پیگیری مستمر کانون مرتفع گردیده و در تیرماه سال جاری سند مالکیت بنام کانون صادر گردیده و در حال حاضر روند درخواست تغییر کاربری آنرا از مراجع قانونی دنبال می کنیم.

مسئله تداخل قطعه زمین ورزشی در گلچین غربی نیز بطور جدی از طریق اداره کل مسکن و شهرسازی و همینطور اداره کل ثبت دنبال گردیده که نیازمند اقداماتی درخصوص بهینه کردن شکل هندسی و متراژ باقیمانده زمین جهت بهره وری بیشتر آن می‌باشد که این امر نیز از سوی هیئت مدیره درحال انجام است.

رئیس کانون کارشناسان، هدف اصلی این نشست را تصمیم گیری درخصوص نحوه ادامه عملیات اجرایی پروژه گلچین بیان کرد و افزود: از آنجا که طبق قرارداد واگذاری، عرصه با کاربری اداری به کانون واگذار گردیده و همچنین سند مالکیت آن پس از اخذ پایان‌کار ساختمانی به نام کانون انتقال می یابد و مجدداً از هیئت های نظارت و اجرایی پروژه و همینطور هیئت مدیره در مورد ادامه عملیات نظرخواهی می گردد.

در ادامه جلسه اعضای ارکان کانون و هیئت های اجرایی و نظارت، نظرات مشورتی خود را در خصوص شیوه ادامه کار ارائه نمودند که با توجه به زوایای تخصصی که بیان شد، در پایان مصوب گردید اعضای هیئت اجرایی پروژه جلسه مشترکی با جناب آقای دکتر پورتزک داشته باشند و ظرف یک هفته آینده خروجی این جلسه جهت اتخاذ تصمیم مجدداً در یک جلسه مشترک مطرح و اتخاذ تصمیم شود.

 

 

در گروه: اخبار کانون
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دی ان ان