X

21


گزارش نشست هم اندیشی کارشناسان گروه امور وسائط نقلیه


به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، عصر روز سه شنبه، 20 فروردین ماه، نشست هماهنگی کارشناسان گروه امور وسائط نقلیه بمنظور برگزاری نشست تخصصی کارشناسان این رشته با قضات محترم دادسرا و دادگاه تصادفات در تاریخ 98/02/05 با حضور کارشناسان این رشته و اعضای هیئت مدیره درمحل کانون برگزار شد.

بر اساس این گزارش، کارشناسان عضو این گروه ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در کانون، درخصوص رویه های موجود در امور کارشناسی مربوط به رشته و همچنین موارد و مشکلات موجود در این امر، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه این جلسه، رئیس کانون با ابراز قدردانی و سپاس از همراهی و همکاری کارشناسان این رشته در حادثه سیل شیراز و انعکاس این مطلب در سطح استان و کشور، از کارشناسان درخواست نمود تا با برگزاری جلسات و هماهنگی، مسائل و مشکلات موجود در امور کارشناسی های مربوطه را جهت انعکاس در جلسه صدرالاشاره و رسیدن به نتیجه مطلوب دسته بندی نمایند تا به امید خدا بتوانیم با بهبود خدمات کارشناسی ارائه شده، سطح تعامل با دستگاه قضایی استان را ارتقا دهیم.

مهندس دادخواه همچنین با اشاره به درخواست مدیریت محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، از همکاران کارشناس درخواست کرد چنانچه در تعامل با سایر دستگاه های اجرایی، مسائل و مشکلاتی وجود دارد، جهت پیگیری و رفع این موارد، مطالب را به هیئت مدیره کانون منعکس نمایند.

در پایان مقرر گردید هیئت رئیسه محترم گروه هماهنگی های لازم را جهت نشست روز 98/02/05 با همفکری و همکاری کارشناسان رشته بعمل آورند.


روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس 
 
 
 
 
 
 
 


در گروه: اخبار کانون
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دی ان ان