X

26 

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، صبح روز دوشنبه نشست مشترکی با حضور هیات مدیره کانون و معاونت محترم مالی و اقتصادی شهرداری شیراز برگزار شد و طرفین در خصوص مسائل موجود در زمینه امور کارشناسی ارجاعی به کانون  با هم به بحث و تبادل نظر پرداختند.


 بر اساس این گزارش، مهندس دادخواه، ضمن تبریک به جهت انتصاب آقای مهندس هاشم پور به سمت معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز، اظهار کرد: بنا به اذعان مسؤولین حقوقی و املاک شهرداری شیراز تعامل بسیار خوبی بین کانون و شهرداری در دو سال اخیر وجود داشته که با توجه به شرایط خاص کنونی لازم است این رویه تقویت شده و کانون هم آماده هر نوع همکاری در امور تخصصی و کارشناسی با شهرداری می باشد.


دادخواه در بخشی از سخنان خود با اشاره به دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدتی که تاکنون در کانون به کارشناسان ارائه شده، گفت: کانون در برگزاری دوره های آموزشی بسیار فعال است، به گونه ای که هر هفته این کلاس های آموزشی در کانون دایر است.


وی همچنین تاکید کرد: کانون این آمادگی را دارد که با همکاری شهرداری شیراز اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی مورد نیاز نماید.


دراین دیدار، مهندس هاشم پور، معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری های صورت گرفته با کانون، اظهار کرد: بخش عمده ای از فعالیت هایی که در مجموعه شهرداری اتفاق می افتد، نظیر مزایده، تملک و مناقصه در ارتباط مستقیم با کارشناسان بوده که این امر ایجاب می کند تعامل دو سویه و مناسبی بین این دو مجموعه وجود داشته باشد.


بر اساس این گزارش، مهندس کشتکاران، نائب رئیس کانون در این دیدار عنوان کرد: ارتباط بین کارشناسان و شهرداری خصوصاً در امور ارزیابی بسیار بالا است و استمرار و تقویت این ارتباط می تواند تا حد زیادی راهگشای شهرداری باشد؛  هدف کانون این است که گزارشات ارائه شده به صورت عادله بوده و به گونه ای باشد که هیچگونه حقی از شهروندان و شهرداری تضییع نشود.


دکتر مرشدی عضو هیأت مدیره کانون در این دیدار گفت: کانون با بهره گیری از تخصص بیش از 1400 کارشناس در 54 رشته کارشناسی از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار بوده و این آمادگی را دارد که علاوه بر مسائل و بحث های کارشناسی، در امور مشورتی و جلسات و کمیسیون ها نیز بر حسب نیاز و تشخیص مسؤولین محترم با شهرداری همکاری لازم را داشته باشد.


وی در ادامه افزود: مسلما در شرایط خاص کنونی، کارشناسان در کنار سایر شهروندان احساس مسؤولیت می کنند و هرجا که لازم باشد، آماده هستند تا با ارائه نقطه نظرات مشورتی و تخصصی گامی در جهت بهبود امور و حل مشکلات شهری بردارند.


                                                              روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس

 
 
 در گروه: اخبار کانون
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دی ان ان