اطلاعیه دوره های آموزشی

اخبار و اطلاعیه ها

08به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس، مصاحبه عقیدتی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد صبح و عصر روزهای چهارشنبه 5/2/97 و پنجشنبه 6/2/97 در محل کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس برگزار گردید.


بر اساس این گزارش، رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس اعلام کرد: طی این دو روز، مصاحبه عقیدتی از 366 پذیرفته شده استان فارس، 244 پذیرفته شده استان بوشهر و 154 پذیرفته شده استان کهگیلویه و بویراحمد توسط اعضاء کمیسیون ماده 13 قانون کارشناسان رسمی دادگستری به عمل آمد.


مهندس دادخواه در ادامه در خصوص شرایط متقاضیان تصریح کرد: متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی علاوه بر وثاقت باید دارای شرایط مقرر در ماده 15 قانون باشند که بر اساس ماده 13 مندرج در این قانون، تشخیص صلاحیت های اخلاقی بر عهده اعضای کمیسیون ماده 13 می باشد.


شایان ذکر است، اعضای کمیسیون در تاریخ های ذکر شده با حضور در کانون فارس نسبت به انجام مصاحبه از پذیرفته شدگان استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد اقدام نمودند.


در پایان مهندس دادخواه ضمن تشکر از همکاری صمیمانه اعضای هیئت مدیره و کارکنان کانون برای پذیرفته شدگان از خداوند متعال آرزوی موفقیت و سلامتی را خواستار شدند.

                          روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس

 
 
 
 
 
 
 
 عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 16
کابران امروز 424
کلیه بازدیدها 548162