اطلاعیه دوره های آموزشی

اخبار و اطلاعیه ها

02

اهدای احکام هیئت رئیسه گروه های کارشناسی


به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، احکام هیئت رئیسه گروه های کارشناسی طی مراسمی با حضور ریاست و اعضای هیئت مدیره کانون به ایشان اهدا شد.


در این جلسه،  دکتر مرشدی، عضو هیئت مدیره کانون طی سخنانی اظهار کرد: تنها راهی که موجب تعالی و ارتقاء جایگاه کانون می باشد، سرمایه گذاری و برنامه ریزی در بحث آموزش است.


وی تاکید کرد: باید برنامه های آموزشی هر گروه کارشناسی به صورت شش ماهه آماده و تدوین شود تا بر اساس آن همکاران کارشناس بتوانند برنامه ریزی بهتری جهت شرکت در این دوره ها داشته باشند.


بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه، مهندس دادخواه ریاست کانون خطاب به اعضای هیئت رئیسه گروه ها اظهار کرد: در انتخابات هیئت رئیسه گروه ها که سال گذشته برگزار شد، هیئت رئیسه تمام گروه ها مشخص شدند و ما تمام تلاش خود را کردیم تا هم انتخابات به نحو احسن انجام شود و هم مشارکت همکاران ارتقا یابد.


وی ادامه داد: سطح انتظارات کارشناسان از هیئت رئیسه گروه ها بالاتر رفته است و باید حرکت ها باید در قالب قانون و نظامنامه باشد تا بتوانیم انتظارات کارشناسان را برآورده نماییم.


دادخواه همچنین افزود: باید گروه ها همکاری کنند تا حداقل فصلی یک جلسه با هیئت مدیره برگزار شود و به این طریق مطالب و نظرات کارشناسان و هیئت مدیره از طریق هیئت رئیسه هر گروه به گروه متبوع انتقال یابد؛ چرا که هیئت مدیره نمی تواند این جلسات را با همه کارشناس ها به صورت فصلی برگزار کند.


وی در ادامه خبر داد: به زودی مکانی جهت تشکیل جلسات هیئت رئیسه گروه ها در اختیار اعضا قرار می گیرد و هر گروه باید برنامه مکتوب جلسات خود را از همین ابتدا ارائه دهد تا تداخلی در تشکیل جلسات ایجاد نشود.


دادخواه همچنین تاکید کرد: جلسات هیئت رئیسه گروه ها باید در کانون برگزار شود و برگزاری جلسات خارج از کانون مورد تایید هیئت مدیره نمی باشد.


رئیس کانون تصریح کرد: بحث آموزش نکته مهم دیگری است که روی آن تاکید داریم و یکی از جاهایی که کانون می تواند به خوبی عمل کند، توجه به مقوله آموزش است؛ چرا که با ورود به بحث های آموزشی می توانیم با آموزش اخلاق، آزمون های علمی و کارشناسی و آموزش شهروند الکترونیک ضعف های کانون را مرتفع نماییم.


رئیس کانون همچنین افزود: خواهشی که از اعضای هیئت رئیسه همه گروه ها داریم این است که برنامه آموزشی یکساله خود را به ما ارائه داده و زمینه های تخصصی و صلاحیت هایی مورد نیاز در بحث آموزش را به کانون اعلام کنند تا بتوانیم نسبت به برنامه ریزی آموزش یکساله یا شش ماهه برای همه رشته های کارشناسی اقدام نماییم.


وی در ادامه بیان کرد: ما نظامنامه آموزش داریم که بر اساس آن کمیته آموزشی تشکیل گردیده و یک آموزش منظم، هماهنگ و برنامه ریزی شده را در سال جاری خواهیم داشت.


دادخواه همچنین از اعلام نتایج کارآموزان جدید تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: کلاس های کارآموزی برای پذیرفته شدگان آزمون 95 هم برگزار خواهد شد.


طبق این گزارش، در این جلسه احکام هیئت رئیسه هر گروه به ایشان اهدا شد.


                                                      روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس 
 
 
 
 
 


عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 32
کابران امروز 358
کلیه بازدیدها 548083