اطلاعیه دوره های آموزشی

کارشناس محترم از جنابعالی دعوت می‌گردد تا در دومین جلسه از سلسله جلسات حل مثال‌های عددی تعیین و تعدیل اجاره بهاء که در روز چهارشنبه مورخ 97/12/01 ساعت 16 در طبقه‌سوم کانون برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانید.

اخبار و اطلاعیه ها

23


 به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، انتخابات هیئت رئیسه گروه چهار ( امور مالی) راس ساعت اعلام شده در طبقه سوم کانون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مرشدی، نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه گروه های کارشناسی، نحوه برگزاری انتخابات هیئت رئیسه را بر اساس قوانین و ضوابط تشریح کرد. در ادامه مانند انتخابات هفته های گذشته، نماینده هیئت رئیسه دوره قبل در مورد فعالیت های انجام شده توضیحاتی ارائه کرده و نظرات خود را در خصوص مشکلات موجود گروه بیان کردند.

بر اساس این گزارش، نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه گروه ها، تعداد کل اعضای گروه چهار را 177 نفر و تعداد واجدین شرایط شرکت در مجمع را 143 نفر اعلام کرد.

شرکت کنندگان در این مجمع 65 نفر بودند که بر اساس نظامنامه و شمارش آراء ماخوذه از واجدین شرایط شرکت کننده، آقایان امیر حمزه گرجی فرد، پرویز احمدپور، علیرضا ابوالاحراری، یوسف عرب و سید جعفر پیراسته به عنوان اعضای اصلی و آقای محمد علی پسران به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

لازم به ذکر است در این دوره از انتخابات، شاهد مشارکت 46 درصدی کارشناسان واجد شرایط در مجمع بودیم.


عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 4
کابران امروز 1448
کلیه بازدیدها 547505