اطلاعیه دوره های آموزشی

کارشناس محترم از جنابعالی دعوت می‌گردد تا در دومین جلسه از سلسله جلسات حل مثال‌های عددی تعیین و تعدیل اجاره بهاء که در روز چهارشنبه مورخ 97/12/01 ساعت 16 در طبقه‌سوم کانون برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانید.

اخبار و اطلاعیه ها

17

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، عصر روز دوشنبه 96/11/16، انتخابات هیئت رئیسه گروه  2(ارزشیابی اموال منقول) و گروه 8 (فنون هنری) راس ساعات اعلام شده در طبقه سوم کانون برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، در ابتدای برگزاری هر یک از جلسات، مرشدی، نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه گروه های کارشناسی، نحوه برگزاری انتخابات را بر اساس قوانین و ضوابط تشریح کرده و ضمن شرح وظایف اعضای هیئت رئیسه گروه ها، خواستار مشارکت بیشتر گروه ها و هیئت رئیسه ایشان در جهت ارتقاء جایگاه کانون شد.

در ادامه، نمایندگان دوره قبل، به تبیین برخی از فعالیت های انجام شده توسط هیئت رئیسه در دوره قبل و مشکلات موجود پرداختند.

نکته قابل توجه در برگزاری انتخابات این دو گروه، حضور پر رنگ و مشارکت بیشتر اعضای گروه های 2 و 8 بود.

نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه، اسامی منتخبین هر یک از گروه ها را به شرح زیر اعلام کرد:

گروه 2:

تعداد کل اعضای گروه 2: 36 نفر

تعداد واجدین شرایط شرکت در مجمع: 18 نفر

تعداد شرکت کنندگان در مجمع: 12 نفر

آقایان منوچهر ارجمند اینالو، غلامحسن حسنی و جعفر کاوسی فر به عنوان اعضای اصلی و آقای شاپور عطایی کشکولی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

گروه 8:

تعداد کل اعضای گروه 8: 32 نفر

تعداد واجدین شرایط شرکت در مجمع: 27 نفر

تعداد شرکت کنندگان در مجمع: 18 نفر

آقایان سید اصغر حقانی، محمدعلی رجبی و محمد مهدی ده بزرگی به عنوان اعضای اصلی و آقای غلامعلی نوروزی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 


عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 7
کابران امروز 1467
کلیه بازدیدها 547530