اطلاعیه دوره های آموزشی

کارشناس محترم از جنابعالی دعوت می‌گردد تا در دومین جلسه از سلسله جلسات حل مثال‌های عددی تعیین و تعدیل اجاره بهاء که در روز چهارشنبه مورخ 97/12/01 ساعت 16 در طبقه‌سوم کانون برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانید.

اخبار و اطلاعیه ها

10
 

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، انتخابات مجمع گروه یک (منابع آب و معادن)، بر اساس دعوت قبلی کانون، روز دوشنبه مورخ 96/11/09 راس ساعت 15:00 در طبقه سوم کانون برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، دکتر سید محسن مرشدی، نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه گروه های کارشناسی در خصوص نحوه برگزاری انتخابات مربوط به گروه یک (منابع آب و معادن) اظهار کرد: پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع و گزارش آقای محمودی نماینده دوره قبل، برخی از کارشناسان مسائل مربوط به گروه را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: پس از اخذ رای از حاضرین بر اساس آراء ماخوذه و ضوابط نظامنامه، اعضای هیئت رئیسه این گروه برای یک دوره دو ساله انتخاب شدند.

نماینده هیئت مدیره در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه، اسامی منتخبین را به شرح زیر اعلام کرد: آقایان بیژن محمودی، حسن فیاض پور، مهرداد طیبی پور، عنایت اله زارعی و رسول روشن شاد به عنوان اعضای اصلی و آقای اسماعیل ابراهیمی به عنوان عضو علی البدل در این مجمع انتخاب شدند.

دکتر مرشدی در آخر بیان کرد: امیدوار هستیم که در انتخابات هیئت رئیسه سایر گروه ها، شاهد مشارکت بیشتر اعضا باشیم.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 4
کابران امروز 1467
کلیه بازدیدها 547534